طواف یار
در و دیوار شهرم خوب می دانند، تمام افتخار ما شهیدانند.

بزرگ مردتاریخ

جستجو
پیوند ها
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر

در انتظار یار

اللهم عجّل لولیک الفرج


صفوف آهنین . . .

من یك یهودی ام . . .

http://tiktak-2.persiangig.com/labkhandhayekhaki/logo/belagtapelak.gifسرافرازان
قافله شهداء


جنبش سایبری ضد صهیونیسم
جعبه حدیث

کرج - خبرگزاری مهر: مراسم تشییع پیکر پاک شهدای گمنام در کرج در حالی انجام شد که حضور پرشور مردم و خانواده شهدا سراسر کرج را با نام و یاد شهدا عطرآگین کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سالها از روزهای پرشور حماسه و شهامت و دلیری بزرگمردان این سرزمین می گذرد، و امنیت، آرامش و فراغ خاطر امروز مرهون روزهای نبرد غرور و حماسه است.

شهدای گلگون کفن بسیاری از جای جای کشور در راه دفاع از آرمانها پا به جبهه های نبرد حق علیه باطل گذاشتند و  در طول جنگ برخی از انها شربت شهادت نوشیده و پیکرهای بی جانشان بر دستان مردم تشییع شد.

اما در این بیان بودند گلگون کفنان گمنامی که از انها تنها خرده استخوانی بی نام به جای ماند و به آغوش وطن بازگشت.

اگرچه جای تک تک اعضای خانواده های این شهدای گمنام  در مراسم تشییع خالی است اما انبوه جمعیت دوستدار شهدا از پیر و جوان هر یک همچون کسی که عزیزش را در آغوش خاک می سپارد امروز به خیابانهای کرج آمدند و با شهدای گمنام ولی ثابت نام ماندگار در عرصه نبرد و شهادت وداع کردند.

مادران شهدا در صف تشییع کنندگان با تصویرفرزندان شهیدشان در پیش بودند و در این میان حضور قشرهای مختلف مردمی و مسئولان استانداری، فرمانداری، بنیاد شهید، اعضای شورای شهر و شهرداری کرج و جامعه دانشگاهی قابل توجه بود.

تشییع پیکرهای این شهدا همزمان با سایر شهدای این کاروان در سراسر کشور در کرج برگزار شد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار در مراسم تشییع پیکر مطهر دو شهید گمنام دفاع مقدس در کرج گفت: روحیه شهادت طلبی کیمیاست، کیمیایی که انسان را از هزاران درد بی درمان روحی معنوی اخلاقی نجات می دهد.ناصر رجبی در سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) در مراسم تشییع پیکر مطهر دو شهید گمنام دفاع مقدس در کرج افزود: قشرهای مختلف مردم و مسوولان در روز شهادت هفتمین اختر تابناک امامت و ولایت شهدا در میان حزن و اندوه فراوان یکر مطهر دو شهید گمنام دفاع مقدس مشایعت می کنند.

شهردار کرج نیز در این مراسم گفت: این شهدای گمنام از کاروان 94 شهید دفاع مقدس هستند که به تازگی اجساد مطهر آنان در منطقه عملیاتی والفجر هشت در خاک عراق کشف شده است.

سید علی آقازاده ادامه داد: در هشت سال دفاع مقدس، دشمن درصدد تسخیر بخشی از کشور اسلامی ایران و تحت سلطه درآوردن این کشور بود که با دلاورمردیهای رزمندگان و تبعیت از رهنمودهای حضرت امام(ره) این هدف آنها برآورده نشد.

یکی از این شهدا 18 ساله و دیگری 21 سال داشتند که شربت شهادت نوشیدند و در جوار پیکرهای پاکشان مردم زیارت عاشورا زمزمه کرده و به عزاداری پرداختند.

مراسم تشییع به صورت رسمی از میدان سپاه کرج آغاز شده و در دانشگاه خوارزمی به پایان رسید.

منبع  خبرگزاری مهر


پی نوشت :

جای تک تک دوستان سبز مراسم باشکوهی بود وداع با عزیزان

این دست های خالی و ساده دخیلتان ما را فقط به رسم رفاقت دعا کنید...

جا موندیم از شهدا...

امروز چُنان مستم کز خویش برون جستم


ای یـار بکش دستـم آنـجـا کـه تـو آنجـایـی

خطاب خاص :

سلام

امیدوارم منو بخشیده باشین امروز توی تشییع یه جایی که بدجوری دلم شکست یادتون کردم و همه اون شب رو مرور کردم ازشون کمک خواستم که روی عهدی که بین من و شما توی اون مکان خاص با یه دنیا حرف و دلشکسته ام بود بمونم شما هم دعا کنین برام
ما را هم دعا ...


نوشته شده در شنبه 27 خرداد 1391 توسط جا مانده از قافله
مقام معظم رهبری

درباره سایت
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic