طواف یار
در و دیوار شهرم خوب می دانند، تمام افتخار ما شهیدانند.

بزرگ مردتاریخ

جستجو
پیوند ها
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر

در انتظار یار

اللهم عجّل لولیک الفرج


صفوف آهنین . . .

من یك یهودی ام . . .

http://tiktak-2.persiangig.com/labkhandhayekhaki/logo/belagtapelak.gifسرافرازان
قافله شهداء


جنبش سایبری ضد صهیونیسم
جعبه حدیث

با توجه به تحریف ها و جنگ روانی كه در محیط سایبری تا به امروز داشتیم وپیش رو خواهیم داشت ،برآن شدیم یادآوری كنیم كه دشمن تمام توان خود را برای تحریف در دین وارزش های دینی ما گذاشته است.

با سرچ عكس كلمه" ashura " در تصاویر موتورجستجوی گوگل، شاهد تصاویر زننده و منزجر كننده از قمه زنی می شویم . و حال آنكه عاشورا یك فرهنگ است و زنده نگه داشتن فرهنگ عاشورا جزء فرایض دینی ما است، عاشورا درس بندگی و آزادگی است..

 

عاشورا اوج حماسه است ، چشم تاریخ چنین حماسه شكوهباری را در سراسر حیات بشر ندیده است..

عاشورا نام یك مقطع زمانی نیست، نام یك فرهنگ است. عاشورا  یك حادثه نیست، یك مكتب فكری و یك نظام سیاسی و یك مجموعه فكری، فرهنگی، اخلاقی، سیاسی و جهادی است.

برگزاری مراسم عاشورا، در میان اندیشمندان، هرگز یك عادت نبوده و نیست. احیای عاشورا در فرهنگ تشیع یك عبادت بزرگ اجتماعی، یك مانور عظیم الهی - سیاسی و حركتی حساب شده در جهت نمایش ولایت و برائت امت اسلامی است و اینجاست كه گریستن و گریاندن ارج می‏یابد و مفهوم پیدا می‏كند.

 

عاشوری حسینی «سیستم دفاعی اسلام ناب محمدی‏»(ص) در طول قرون و اعصار است. عاشوری حسینی درخشانترین نمونه معروف‏گرایی و منكرستیزی در پهنه زمان و زمین است. عاشوری حسینی بلندترین فریاد بشریت مظلوم در برابر سپاه ابلیس و استكبار جهانی است. و قله عشق و عرفان انسان نسبت‏به مقام اقدس ربوبی است.

عاشورا نمایشگاه جاوید ارزشها و ضدارزشها در ساحل فرات است؛ نمایشگاهی كه بینندگان آن سرانجام به یكی از دو صف می‏پیوندند و هر سال و هر روز بر سطح و سقف نمایشگاه می‏افزایند. و حال این شیطان صفتان در پی خدشه دار كردن فرهنگی به این عظیمی هستند فرهنگی كه با آن رزمندگان 8 سال دفاع مقدس ، نام ایران اسلامی را حفظ كردند.

این موضوع هوشیاری و فعالیت های جدیدی از دوستان مذهبی و افسران جوان در محیط مجازی نت را طلب می كند. روشنگری های اخیر دوستان ارزشی در محیط اینترنت سدی شده است برای تحریف های این چنینی، اما میدان مبارزه با نوادگان حرمله تمام ناشدنی است.

برای مقابله با این تحریف عظیم .پیشنهاد می شود به كار بردن كلید واژه ها با عبارات انگلیسی و فینگلیش را ، پیش رو داشته باشیم. كلماتی مانند ashura Moharam Softwar، Emam khamenei Emam khomeyni ,…. كه بهتر است در آپلود عكس های شما در سایت ها و در وبلاگ ها استفاده شود.

بدانیم كه یاران مهدی عاشورایی اند و کسانی می توانند در رکاب مهدی علیه السلام باشند که در مکتب عاشورا آبدیده شده باشند.

انتظار، ادامه عاشورا و چشم به راه حسین دیگری نشستن، در کربلایی به وسعت جهان است. ارتباط بین روز عاشورا و روز قیام قائم (عج)، یک رابطه ملموس و قابل درک برای هر انسان عاقلی است چرا که راه و هدف مهدی (عج) همان هدف امام حسین علیه السلام در ابعاد وسیع و گسترده جهانی است...

به امید ظهور حضرت امام مهدینوشته شده در دوشنبه 12 مهر 1389 توسط جا مانده از قافله
مقام معظم رهبری

درباره سایت
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic